HLAVNÁ STRÁNKA   |   PRÁCA V OKRESE BANSKÁ BYSTRICA   |   HLAVNÝ ZMENOVÝ KUCHÁR, KUCHÁR

Hlavný zmenový kuchár, Kuchár

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ: BeeWork, s.r.o.

MIESTO PRÁCE: 97411, Banská Bystrica

TYP ÚVÄZKU: Plný úväzok

Mzda: od 1500 do 2000 EUR / mesiac

Pracovná náplň

Hlavný zmenový kuchár
   •  Príprava jedál a la carte, raňajkové menu, kongresové menu, dezertov
   •  Kontrola vizuálnej stránky jedál studenej a teplej kuchyne
   •  Zabezpečenie určeného servisu a štandardu pri príprave jedál
   •  Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.. HACCP
   •  Kontrola skladových zásob, inventár, inventarizácia tovaru a materiálu
   •  Zodpovednosť za hospodárne využitie potravín
   •  Návrhy na doplnenie jedálneho lístka – kreatívna stránka (bez kalkulácie)
   •  Zastupovanie Šéfkuchára v čase neprítomnosti
   •  Sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia

Kuchár:
Príprava raňajkových bufetov
Samostatná príprava jedál podľa ponuky: À la carte, hotelové akcie, večere
Súčinnosť pri príprave jedálneho lístka

Vzdelanie a zručnosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
   •  stredoškolské bez maturity
   •  stredoškolské s maturitou
   •  nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
   •  Kuchár

Osobnostné predpoklady a zručnosti
   •  Zodpovednosť voči práci
   •  Nutné vyučenie a prax v odbore
   •  Znalosti z oblasti gastronómie
   •  Ochota a chuť pracovať
   •  Spoľahlivosť
   •  Kolektívnosť

Zamestnanecké výhody

Zamestnanecké výhody, benefity
   •  Priestor na sebarealizáciu, osobný a odborný rast
   •  Dlhodobé a perspektívne zamestnanie v hotelovom biznise -Možnosť ubytovania
   •  Bazén, fitnes, zamestnanecká strava, športový areál
Požiadavky na zamestnanca

NÁSTUP IHNEĎ MOŽNOSŤ RÝCHLEHO NÁSTUPU MOŽNOSŤ UBYTOVANIA VHODNÉ PRE PÁRY NEVYŽADUJÚ SA CUDZIE JAZYKY

Ako sa uchádzať o túto ponuku?

   •  Treba zavolať alebo sa prihlásiť mailom
   •  Prebehne telefonický pohovor
   •  Čakáme potvrdenie
   •  Nástup do práce

*S vybratými kandidátmi, ktorí zodpovedajú kritériám, sa dohodne osobný pohovor.

KONTAKTNÁ OSOBA: BeeWork s.r.o.

TELEFÓN: 0940997100

EMAIL: praca@abc@def.abcdefbeework.sk

O firme

BeeWork je slovenská pracovná agentúra, ktorá ponúka pracovné miesta v celéj Európe.
Predstavujeme Vám našu spoločnosť BeeWork s.r.o., ktorá má skúsenosti so zabezpečovaním pracovných miest pre IT špecialistov a iných pracovných miest v zahraničí, pričom spolupracuje s viacerými slovenskými, českými a švédskymi partnermi.
Na našej web stránke beework.sk sa môžete bezplatne zaregistrovať, prihlásiť sa na jednu alebo viac ponúk a zvýšiť tak šancu získať prácu ihneď.
V prípade záujmu nás môžete kontaktovať e-mailom na praca@beework.sk alebo na +421940 997 100 na priamej linke / Viber alebo Whatsapp.
Viac informácií o niektorých pracovných ponukách nájdete po prihlásení na našej stránke www.beework.sk.
Veríme, že vám spoločnou prácou pomôžeme nájsť si prácu v oblasti, ktorá vás najviac zaujíma.
S úctou,
BeeWork tím

PridatPonuku
Bezplatná inzercia práce

Hľadáte zamestnancov s nástupom ihneď?
Pridajte váš inzerát bezplatne tu:

PRIDAŤ PONUKU