HLAVNÁ STRÁNKA   |   PRÁCA V OKRESE PEZINOK   |   OPATROVATEĽ/KA

Opatrovateľ/ka

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ: Casa Slovensko n.o.

MIESTO PRÁCE: Kučišdorfská dolina 6, Pezinok

TYP ÚVÄZKU: Plný úväzok

Mzda: od 960 do 1200 EUR / mesiac

Pracovná náplň

Do nášho zariadenia pre seniorov v Pezinku hľadáme empatického a starostlivého kolegu na pozíciu opatrovateľ/ka.

Náplň vašej práce:
   •  kompletná opatrovateľská starostlivosť o seniorov
   •  prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností
   •  spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta
   •  rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov klientov v zariadení sociálnych služieb

Vzdelanie a zručnosti

Požiadavky:
Príslušné vzdelanie

   •  vyššie odborné vzdelanie so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti
   •  stredné odborné vzdelanie so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti
   •  nižšie stredné odborné vzdelanie so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti
   •  absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín

Zamestnanecké výhody

   •  Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobného rastu – účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností.
   •  Odvoz z Pezinka do práce a späť zabezpečuje zamestnávateľ.
   •  Práca v peknom prostredí.
   •  Práca v príjemnom kolektíve.
   •  Pravidelné coffee break, ovocné dni, masáže, pitný režim.
   •  Finančný príspevok na stravovanie.
   •  Zaujímavé finančné ohodnotenie – príplatky soboty 50%/ nedele 100% / sviatky 100% / nadčas 25% / nočné služby 40%

NÁSTUP IHNEĎ

Ako sa uchádzať o túto ponuku?

Je pre vás v práci dôležité nielen odborne, ale aj s láskou a pochopením pomáhať druhým?
Pred nástupom u nás absolvujete 1 skúšobný deň. Je to skvelá príležitosť zistiť, či sa na túto prácu hodíte a či vás bude naozaj baviť a napĺňať. Ako opatrovateľ/ka sa stanete členom tímu zariadenia pre seniorov Casa Slovensko n.o. v Pezinku, kde budete od samého začiatku hrať kľúčovú úlohu a pracovať s takou podporou, akú potrebujete na to, aby ste sa stali tým najlepším odborníkom.

Ak vidíte zmysel v pomoci druhým, začnite v našom zariadení pre seniorov v Pezinku pracovať ako opatrovateľ/ka. Pošlite nám svoj životopis, radi sa s vami porozprávame o vzájomných očakávaniach.

KONTAKTNÁ OSOBA: Marcel Poláček – Manažér opatrovateľského úseku

TELEFÓN: +421 948 690 396

EMAIL: koordinator.pk@abc@def.abcdefcasa-sk.sk

PridatPonuku
Bezplatná inzercia práce

Hľadáte zamestnancov s nástupom ihneď?
Pridajte váš inzerát bezplatne tu:

PRIDAŤ PONUKU