Špecialista zákazníckeho servisu

MIESTO PRÁCE: Packeta Slovakia s.r.o., Sliačska 1/E, 831 02 Nové Mesto, Bratislava

TYP ÚVÄZKU: Plný úväzok, Skrátený úväzok

Mzda: od 900 EUR / mesiac

+100€ brutto variabilná zložka mzdy

Pracovná náplň

Ahoj.

Oddelenie zákazníckeho servisu, ktorý môže byť pre teba štartovacou čiarou, hľadá nových kolegov.

Ak chceš rozvíjať svoj potenciál, no nevieš ako na to, my ti dáme príležitosť zistiť, čo ťa baví. Na zákazníckom servise sa stretneš s množstvom najrôznejších situácií, naučíme ťa komunikovať v každej z nich a podporíme ťa formou vzdelávacích aktivít.

Ako už určite tušíš, tvojou hlavnou misiou bude poskytovať informácie naším zákazníkom a partnerom, telefonicky, či mailovo.

Niektoré požiadavky bude potrebné riešiť aj v spolupráci s ostatnými oddeleniami našej spoločnosti a tak budeš mať možnosť zbierať poznatky zo sveta logistiky, obchodu či financií.

Pracujeme od pondelka do piatku, v čase 08:00 – 18:00, homeoffice po absolvovaní skúšobnej doby je u nás samozrejmosťou :)

Pridaj sa k nám a poď rásť s nami.

Vzdelanie a zručnosti

• Dobré komunikačné schopnosti
• Príjemný a ústretový prejav
• Aktívny a prozákaznícky prístup
• Snaha učiť sa nové veci a rozvíjať sa
• Pozitívny prístup k práci
• Prax na podobnej pozícii výhodou

Zamestnanecké výhody

• U nás budeš mať vždy plné bruško, na stravu prispievame nad rámec zákona
• Preplácanie nadčasov
• Vzdelávanie sa v anglickom jazyku
• Zamestnanecká zľava pri kúpe vozidiel značky Škoda
• Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy)
• Služba #MedziNami - odosielanie zásielok zdarma
• Možnosť kariérneho rastu
• Zázemie nadnárodnej spoločnosti
• Podpora športových aktivít (MultiSport karta)
• Teambuildingy
• Skvelý tím kolegov

MOŽNOSŤ RÝCHLEHO NÁSTUPU AJ PRE ABSOLVENTOV JEDNOZMENNÁ PREVÁDZKA

Ako sa uchádzať o túto ponuku?

Vzhľadom na množstvo žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

KONTAKTNÁ OSOBA: Rebecca Palkovičová

EMAIL: rebecca.palkovicova@abc@def.abcdefpacketa.sk

PridatPonuku
Bezplatná inzercia práce na pracadneska.sk

Hľadáte zamestnancov s nástupom ihneď?
Pridajte váš inzerát bezplatne tu:

PRIDAŤ PONUKU